In samenwerking met Regionaal Landschap Schelde Durme brengen vrijwilligers in onze gemeente de trage wegen in kaart.  Gestart werd te Bazel en Rupelmonde.  In een latere fase is het de beurt aan Kruibeke.  Op een startbijeenkomst verwelkomde schepen van milieu Erik Blommaert de talloze geïnteresseerde vrijwillige padvinders.  Van een medewerkster van Regionaal Landschap Schelde Durme kregen de aanwezigen de nodige uitleg en vorming omtrent het in kaart brengen van trage wegen.  Bedoeling is om in een latere fase tot een heus trage-wegen-plan te komen voor onze gemeente.  Uiteraard zal dit er pas komen na voldoende overleg met alle betrokken actoren.
Op deze manier werken wij aan een betere mobiliteit voor voetgangers en fietsers maar geven we ook kansen om onze mooie natuur en onze mooie plattelandsgemeente nog beter te leren kennen via soms vergeten padjes en wegels.  Wordt vervolgd.